Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Časté dotazy týkající se tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky:

Chtěl/a bych se přihlásit do tanečních pro dospělé, ale nemám partnera / partnerku. Je to problém? Poradíte mi?
Do tanečních pro dospělé a vysokoškoláky přijímáme přihlášky opravdu pouze v páru. Pokud partnera na tancování nemáte, nemůžeme Vám v této chvíli poradit nic jiného, než hledat, hledat, hledat.. Ženy však mohou využít i našich kurzů SINGLE LADY DANCING pro sólo ženy.

Chceme se přihlásit do tanečních pro dospělé, máte ještě volno?
Aktuální situaci o obsazenosti kurzů najdete v tabulce zde.

Kdy (a do kdy) přijímáte přihlášky / Kdy se máme přihlásit, aby bylo ještě volné místo?
Zápis do kurzů pro dospělé a vysokoškoláky probíhá průběžně. Už dnes se tedy můžete hlásit do všech kurzů, které jsou na www.plaminek.cz vypsány. Obvykle jsou tam uvedeny kurzy alespoň s půlročním předstihem. Zápis trvá do okamžiku, kdy se kurz naplní, takže stanovit poslední termín nejde. Platí tedy:čím dříve, tím lépe... Obvykle se kurzy zaplní zcela, a protože dáváme přednost kvalitě před kvantitou, už nás pak nepřemluvíte. Doporučujeme tedy nenechávat přihlášení na poslední chvíli!

Nejbližší Vaše kurzy jsou už obsazené / nevyhovuje nám žádný z termínů. Kdy budou další?
Kurzy pro vysokoškoláky a dospělé začínají vždy ve třech trimestrech: PODZIM (říjen - prosinec), ZIMA (leden-březen) a JARO (duben - květen). Termíny následujících kurzů jsou obvykle již na www.plaminek.cz s předstihem cca ½ roku.

Termín, který nám vyhovuje, je obsazený. Jakou šanci zařazení do kurzu máme jako náhradníci?
Šance sice není velká, obvykle se přihlášení dostaví do kurzu, ale je to věc náhody. Pokud se s námi domluvíte, můžeme Vás kontaktovat ihned, jakmile bychom měli zprávu o stornu účasti někoho jiného.

Do jakého kurzu se máme přihlásit (začátečníci/pokročilí/velmi pokročilí)?
Tato otázka zaznívá často a je na ní velmi těžká odpověď. Obecná chronologie našich kurzů je tato: začátečníci (10 lekcí)=úroveň 1 - pokročilí (10 lekcí) =úroveň 2 - velmi pokročilí (10 lekcí) =úroveň 3. Mimo to máme i kurzy pro mírně pokročilé = úroveň 1,5 tj. něco mezi začátečníky a pokročilými a obdobně i pokročilé plus = úroveň 2,5. Stanovit přesně na jaké úrovni jsou Vaše znalosti a schopnosti a jak se rychle učíte je složité. V kurzech pro začátečníky učíme základní pohyby a nejjednodušší figury do 11 tanců (waltz, tango, valčík, foxtrot, polka, blues, samba, cha-cha-cha, rumba, jive, mazurka). Všechno, co se probírá v kurzu předchozí úrovně, se v prvé lekci následujícího kurzu podrobně opakuje - abychom si ve výkladu dalších nových věcí porozuměli. Záleží tedy pouze na Vašem zdravém sebekritickém hodnocení. Pokud je to kapacitně možné, umožňujeme přestup párům do kurzu vyšší či nižší úrovně, pokud jejich odhad nebyl úplně dokonalý. Nemůžeme to ale garantovat dopředu.

Moje kurzovné chce zaplatit zaměstnavatel v rámci bonusů. Můžete vystavit fakturu?
Samozřejmě ANO, fakturu pro Vašeho zaměstnavatele Vám rádi vystavíme. Po odeslání přihlášky nás kontaktujte a e-mailem nám zašlete kompletní fakturační údaje (název a sídlo firmy, IČ, DIČ, případně číslo objednávky pro zúčtování ve Vaší firmě). V e-mailu dále uveďte, kam má být faktura zaslána (zda stačí na sídlo firmy, nebo do Vašich rukou či na ekonomické či H.R. oddělení).
Chceme kurz dát jako dárek. Vystavujete dárkové poukazy? Jak na to?
Ano, dárkový certifikát Vám rádi ke kurzu vystavíme. Kontaktujte nás nejlépe telefonicky, domluvíme potřebné (na koho certifikát vystavit, kdy si jej vyzvednete, jak uhradíte kurzovné apod.)

Chodíme k Vám do kurzu a nemůžeme tento týden přijít na lekci v náš obvyklý den. Dá se lekce nahradit?
Pokud máme kurz stejné úrovně ve více termínech v týdnu - což většinou máme - tak ANO. Je ale potřeba se vždy konkrétně domluvit s vyučujícím předchozí týden, nebo kontaktovat naší kancelář, abychom dali pokyn kontrole u prezence náhradního kurzu.

Co to je Party klub Vaší taneční školy?
Pro stálé zákazníky máme připraven věrnostní program, tedy Party klub. Členové mají slevu na jednotlivé kurzy ve výši 400 až 700Kč, případně dostávají i bezplatně vouchery na nákup části vstupenek na naše akce. Členem se stává každý pár, který absolvuje troje kurzy za sebou (tedy třeba i 3x začátečníky). Členství ztrácí, pokud vynechá dvoje kurzy za sebou.

K čemu jsou u tanečních pro dospělé prodloužené a plesy?
Tyto akce pořádáme zvlášť pro kurzy pro mládež a odděleně pro kurzy pro dospělé. Slouží především k tomu, aby frekventanti kurzu měli možnost si protrénovat to co se do té doby naučili v kurzech.

Potřebovali bychom si procvičit to, co jsme se naučili, jakou máme možnost?
Každý kurz má tzv. prodlouženou, která je zhruba v polovině kurzu, a ples na konci kurzu. Jsou to akce, které jsou zvlášť pro kurzy pro mládež a zvlášť pro kurzy pro dospělé. Ty slouží k procvičení toho, co jste se naučili, a současně jako dobrá zábava! Mimo to pořádáme každý pátek a sobotu, vždy od 18h v EuroDanceCenter na Národní třídě pravidelné taneční čaje, které jsou právě tím, co hledáte.

Co to je River Party?
River party je obecně slavností společenská událost na lodi. River párty pořádáme v jarních termínech, obvykle začátkem června na parníku na řece Vltavě v Praze. Živá hudba, tanec, možnost povečeřet,... Vstupenky na River párty se prodávají již od začátku ledna, a v průběhu února je obvykle již vyprodáno.

Asi bychom chtěli výklad slyšet ještě jednou, případně si to vyzkoušet doma. Poradíte?
Určitě! Pro kurzy pro začátečníky a pokročilé jsme připravili výukové DVD „Taneční v kapse" za 299 Kč. Obsahuje výklad a ukázku pánských i dámských kroků všech tanců. Můžete si pořídit i stejnojmennou knížku, která obsahuje popis jednotlivých kroků v přehledných tabulkách (cena 89 Kč). Mimo to, ve spolupráci s firmou Popron, jsme pro Vás připravili i CD s taneční hudbou ke všem tancům - „Taneční" za 170Kč. Všechny tyto pomůcky můžete zakoupit kdykoliv u nás v kurzech, v našich pokladnách, v kanceláři a mimo to i ve většině specializovaných tanečních obchodech - v Praze např. Heller Dance & Fashion ve Vladislavově ulici, Elis v Praze 2, Na Smetance. Zde pořídíte také i další atraktivní tituly CD zahraniční produkce, ale počítejte s cenami od 600,- Kč za CD výše.

Jak nás hodnotili naši žáci v uplynulé sezóně? Anketa


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
2. 9. 2023

Pro naše příznivkyně máme další skvělý relaxační pobyt na Konopišti s programem Single Lady Dancing TM v termínu 17.-19.11.23

18. 5. 2023

Spouštíme zápis na srpnový víkend pro páry i SLD v Parkhotelu Plzeň

14. 3. 2023

Úžasný relaxační víkend pro naše klientky kurzů Single Lady Dancing TM (a nejen pro ně) jsme připravili na 9.-11.června 23. Zatančíte si s Lenkou!

23. 1. 2023

Tančírna pátky 20-23h v Mramorovém sále Lucerny. Zatím 27.1.-24.3.2023.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička