Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Queer DanceDo tanečních chodí 80% populace.

Není důvod, aby o tento fajn zážitek přicházeli další 4 (až 10) procent populace!

Největší taneční škola v ČR, Taneční škola Plamínek v Praze, pro Vás exkluzivně letoz znovu připravila projekt

TANEČNÍ PRO NESMÍŠENÉ PÁRY

Devět lekcí (á 2 vyuč.hodiny) s výukou klasického programu společenských tancù ve velkém tanečním sále v centru Prahy, a nakonec také Závěrečná párty pro Vás a Vámi zvané hosty! Vyučuje Adam Uhlíř.

Omlouváme se, ale zájem nebyl tak velký jak jsme doufali, proto se kurz nekoná. Můžete se, jako pár, přihlásit do kteréhokoliv kurzu pro dospělé.

Neděle 16:30h v Taneční škole Plamínek od 12. ledna 2020 Velký sál EuroDanceCenter, Voršilská 14

Pokročilí (úroveň 2) - "Něco málo jsme už zvládli,..."

Den Čas Sál Vyučuje 1.lekce Stav zápisu Pozn. Dress code Přihlásit
Ne 16:30 - 18:15 EDC Adam Uhlíř 12.1.2020 Obsazeno

neformální

Adam Uhlíř


Cena pro předem přihlášené je 2100 Kč / os. (což je 105 Kč za hodinu), zapisujeme jen celé páry, věk 17-199. Kurz je určen pro mírně pokročilé.

Přihlášky on-line vyplněním přihlášky v tabulce shora, či telefonicky na č. 602 617 217. Mailem Vám následně zašleme kompletní propozice kurzu vč.termínu 1.lekce a návodu k platbě.

Vhodné oblečení: Společenské kalhoty + košile, příp. kravata; krátké šaty nebo kalhotový kostým . Džíny raději ne. Obutí vhodné na parket - buď pánské polobotky, je-li na výběr, tak s koženou podrážkou. Z dámských bot jsou ideální boty na středně vysokém podpatku, určitě ne na vysoké platformě, lépe s měkkou podrážkou, která je ohebná. V každém případě ne boty s volnou patou.

SAME SEX DANCING

taneční pro dvojice mužů či kluků a dvojice žen či dívek

Pošlete tento odkaz přátelům, kteří o tom ještě nevědí http://www.plaminek.cz/queer-dance/
Napsali o Queer dance Taneční školy Plamínek: článek na Czech Times

Queer Dancing  Queer Dancing


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
11. 5. 2020

S postupným uvolňováním nouzového stavu plánujeme postupně všechny lekce kurzů, které nemohly proběhnout. Klienty tento týden informujeme osobně mailem. Plesy jsou přesunuty na podzim, parník je zrušen (viz akce).

12. 3. 2020

V souvislosti s opatřením Vlády ČR odkládáme počínaje 12.3.2020 15:37h VŠECHNY lekce kurzů na dobu, kdy to bude možné, o čemž Vás budeme informovat i zde (lekce Vám nepropadnou, stanovíme náhradní termíny). Tančírna v pátek a v sobotu má přerušený provoz. Plánovaný Jarní ples a Březnový ples budou v náhradním termínu, informace zde bude také. Jarní kurzy začínající konc. března / zač. dubna odkládáme na později, termín zveřejníme, jak jen to bude možné (odhad 2. polovina dubna).

Dámy a pánové, buďte zdrávi, opatrujte se. Myslíme na Vás. J. Plamínek a kolektiv TŠ

10. 3. 2020

Plesy plánované na 23. března v Lucerně a 24. března v Radiopaláci přesouváme vzhledem k opatření vlády ze dne 10.3.2020 na termíny, o kterých vás zde budeme informovat během tohoto týdne.

24. 2. 2020

Přidali jsme nové kurzy Single Lady Dancing TM na jaro (březen/duben - květen).


Přejít na: Obsah | Menu | Patička