Přejít na: Obsah | Menu | Patička

 

Nevyhovuje Vám letní pauza v taneční sezoně? Máte strach, že zapomenete všechny variace, které již dokonale ovládáte? Nebo jen chcete strávit krátkou dovolenou s přáteli, se kterými se vídáte každý týden v tanečních či na kurzech Single lady DancingTM. Právě pro Vás jsme připravili

 Srpnový víkend s tancem

v Hotelu K-Triumf***, lázně Velichovky.

 

Termín: pátek 18. - neděle 20. srpna 2017

Cena: od 2.600,- Kč/os. - cena zůstává nezměněna již čtvrtý rok! V ceně je zahrnuto: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji dle zvolené úrovně, snídaně, parkování, vstup do venkovního bazénu, 6h výuky dle zvoleného programu vč. pronájmu prostor, lektorného a vstupu na společenský večer.

Určeno pro: Taneční páry jákékoliv výkonostní úrovně, v případě různorodé výkonosti ve skupině přihlášených, budete rozdělení do 2 skupin. Program Single Lady Dancing je připraven pro ženy bez partnera, viz níže. 

Program pro taneční páry: Mimo opakování základních variací a na ně navazujících figur Vás čeká speciální program vytvořený jen pro tuto akci! Budeme vycházet ze základních osnov naší taneční školy, které oživíme o variace, které budou novinkou i pro ty nejzkušenější z Vás! Máte se na co těšit! Pokud jeden z páru chce mimo to vyzkoušet také i program Single Lady Dancing, upozorněte nás na to v přihlášce v kolonce "Poznámka" při přihlašování celého páru.

Program Single Lady DancingTM: Čekaji Vás žhavé a temperamentní latinskoamerické tance v úravě pro sólo ženy, v nápaditých choreografiích lektroů naší taneční školy, oživené o tance, na které nám v průběhu roku nezbývá mnoho času.

Za drobný poplatek, viz ceník níže, se lze zůčastnit obou programů. Program je nabytý, ale v případě zajemkyň o oba programy bude přizpůsoben tak, aby bylo nožné navštěvovat výuku obou jak tanečních páru, tak Single lady Dancing. 

Vyučují: Lukáš Holeček, Lenka Brožáková, Ilona Kollárová, Veronika Kuštová, Jiří Plamínek

Přehled cen

taneční páry

 

základní cena na osobu (ubytování se snídaní v pokoji "standard", výuka, společenský večer, parking)

Přihlášku vyplní jeden z páru, chápeme jí za celý pár. Ubytováni budete společně ve zvoleném dvoulůžkovém pokoji - pokud to nevyhovuje, kontaktujte nás telefonicky. (Pozn.: KPO)

2600,-

-OBSAZENO-

základní cena na osobu (ubytování se snídaní v pokoji "superior", výuka, společenský večer, parking)

Přihlášku vyplní jeden z páru, chápeme jí za celý pár. Ubytováni budete společně ve zvoleném dvoulůžkovém pokoji - pokud to nevyhovuje, kontaktujte nás telefonicky. (Pozn.: KPS)

2850,-

-OBSAZENO-

Single Lady Dancing TM

 

základní cena na osobu (ubytování se snídaní v pokoji "standard", výuka, parking)

Přihlášku vyplňte prosím každá sama. Ubytováni budete po dvou ve dvojlůžkovém pokoji - pokud to nevyhovuje, kontaktujte nás telefonicky. (Pozn.: KSO)

2600,-

-OBSAZENO-

 

základní cena na osobu (ubytování se snídanív pokoji "superior", výuka, parking)

Přihlášku vyplňte prosím každá sama. Ubytováni budete po dvou ve dvojlůžkovém pokoji - pokud to nevyhovuje, kontaktujte nás telefonicky. (Pozn.: KSS)

 2850,-

-OBSAZENO-

rozšíření na oba typy programu (páry + single) - přihlaste se jako pár, pak stačí dát zprávu i následně po přihlášení, nebo v přihlášce využijte rubriku "Poznámka"

500,-

 

Ubytování: Hotel nabízí 2 úrovně pokojů. Pokoje standard a superior. Pro blížší informace o ubytovaní, včerně fotografií, navštivte prosím webové stránky hotelu - www.k-triumf.cz

Strava: Snídaně formou bufetu jsou zahrnuty v ceně pobytu. Tříchodové menu, které lze zakoupit jako oběd i večeři, si můžete objednat za cenu 190,- Kč/os. Na výběr je ze sedmi hlavní jídel. Kuchyně je na velmi dobré úrovni. 

Doprava: Velichovky se nachází v okrese Náchod v Královohradeckém kraji, zhruba 6km západně od Jaroměře, 20km od Hradce Králové.

Popis a vybavení hotelu: Hotel K-triumf se nachází v klidně přírodě za vecničkou Velichovky. Dle slov na na www.k-triumf.cz se můžete těšit na: "moderní hotelový resort, v kterém si každý najde to své", a opravdu tomu tak je! Mimo venkoví bazén, který je v ceně ubytování, můžete využít: venkovní a vnitřní tenisové kurty, fotbal pool, squashové kurty, welness, suchou saunu, bowling, lukostřelbu, střelnici a mnoho dalšího.

S sebou: boty na tanec, přiměřené oblečení do sálu (u pána doporučujeme např. košili s krátkým rukávem a dlouhé kalhoty; dáma letní šaty či sukně a tílko), na program Single Lady DancingTM je dobré jakékoliv volné oblečení, v kterém se budete dobře cítit, které Vám bude vyhovovat a obutí vhodné na parket - tedy ideálně boty na středně vysokém, úzkém podpatku s pevnou patou (ne pantofle).

     
     

„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
20. 10. 2017

Předprodej vstupenek na Podzimní prodloužené zahájen!

25. 5. 2017

Zápis pro dospělé na podzimní kurzy 2017 zahájen! Nabídka dvaceti tanečních kurzů jen pro dospělé a vysokoškoláky na období říjen - prosinec 2017 je připravena.

20. 4. 2017

Červnová River party v neděli 18.června 2017je již téměř vyprodána!  Poslední vstupenky jsou k dispozici v pokladnách při probíhajících tanečních kurzech a v pokladních hodinách ÚT+ČT 14-21.

15. 11. 2016

Zápis pro mládež na sezónu 2017/8 zahájen, zajistěte si místa včas!


Přejít na: Obsah | Menu | Patička