Přejít na: Obsah | Menu | Patička

 

Nevyhovuje Vám letní pauza v taneční sezoně? Máte strach, že zapomenete všechny variace, které již dokonale ovládáte? Nebo jen chcete strávit krátkou dovolenou s přáteli, se kterými se vídáte každý týden v tanečních či na kurzech Single lady DancingTM. Právě pro Vás jsme připravili

 Srpnový víkend s tancem

v Hotelu K-Triumf***, lázně Velichovky.

 

Termín: pátek 18. - neděle 20. srpna 2017

Cena: od 2.600,- Kč/os. - cena zůstává nezměněna již čtvrtý rok! V ceně je zahrnuto: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji dle zvolené úrovně, snídaně, parkování, vstup do venkovního bazénu, 6h výuky dle zvoleného programu vč. pronájmu prostor, lektorného a vstupu na společenský večer.

Určeno pro: Taneční páry jákékoliv výkonostní úrovně, v případě různorodé výkonosti ve skupině přihlášených, budete rozdělení do 2 skupin. Program Single Lady Dancing je připraven pro ženy bez partnera, viz níže. 

Program pro taneční páry: Mimo opakování základních variací a na ně navazujících figur Vás čeká speciální program vytvořený jen pro tuto akci! Budeme vycházet ze základních osnov naší taneční školy, které oživíme o variace, které budou novinkou i pro ty nejzkušenější z Vás! Máte se na co těšit! Pokud jeden z páru chce mimo to vyzkoušet také i program Single Lady Dancing, upozorněte nás na to v přihlášce v kolonce "Poznámka" při přihlašování celého páru.

Program Single Lady DancingTM: Čekaji Vás žhavé a temperamentní latinskoamerické tance v úravě pro sólo ženy, v nápaditých choreografiích lektroů naší taneční školy, oživené o tance, na které nám v průběhu roku nezbývá mnoho času.

Za drobný poplatek, viz ceník níže, se lze zůčastnit obou programů. Program je nabytý, ale v případě zajemkyň o oba programy bude přizpůsoben tak, aby bylo nožné navštěvovat výuku obou jak tanečních páru, tak Single lady Dancing. 

Vyučují: Lukáš Holeček, Lenka Brožáková, Ilona Kollárová, Veronika Kuštová, Jiří Plamínek

Přehled cen

taneční páry

 

základní cena na osobu (ubytování se snídaní v pokoji "standard", výuka, společenský večer, parking)

Přihlášku vyplní jeden z páru, chápeme jí za celý pár. Ubytováni budete společně ve zvoleném dvoulůžkovém pokoji - pokud to nevyhovuje, kontaktujte nás telefonicky. (Pozn.: KPO)

2600,-

-OBSAZENO-

základní cena na osobu (ubytování se snídaní v pokoji "superior", výuka, společenský večer, parking)

Přihlášku vyplní jeden z páru, chápeme jí za celý pár. Ubytováni budete společně ve zvoleném dvoulůžkovém pokoji - pokud to nevyhovuje, kontaktujte nás telefonicky. (Pozn.: KPS)

2850,-

-OBSAZENO-

Single Lady Dancing TM

 

základní cena na osobu (ubytování se snídaní v pokoji "standard", výuka, parking)

Přihlášku vyplňte prosím každá sama. Ubytováni budete po dvou ve dvojlůžkovém pokoji - pokud to nevyhovuje, kontaktujte nás telefonicky. (Pozn.: KSO)

2600,-

-OBSAZENO-

 

základní cena na osobu (ubytování se snídanív pokoji "superior", výuka, parking)

Přihlášku vyplňte prosím každá sama. Ubytováni budete po dvou ve dvojlůžkovém pokoji - pokud to nevyhovuje, kontaktujte nás telefonicky. (Pozn.: KSS)

 2850,-

-OBSAZENO-

rozšíření na oba typy programu (páry + single) - přihlaste se jako pár, pak stačí dát zprávu i následně po přihlášení, nebo v přihlášce využijte rubriku "Poznámka"

500,-

 

Ubytování: Hotel nabízí 2 úrovně pokojů. Pokoje standard a superior. Pro blížší informace o ubytovaní, včerně fotografií, navštivte prosím webové stránky hotelu - www.k-triumf.cz

Strava: Snídaně formou bufetu jsou zahrnuty v ceně pobytu. Tříchodové menu, které lze zakoupit jako oběd i večeři, si můžete objednat za cenu 190,- Kč/os. Na výběr je ze sedmi hlavní jídel. Kuchyně je na velmi dobré úrovni. 

Doprava: Velichovky se nachází v okrese Náchod v Královohradeckém kraji, zhruba 6km západně od Jaroměře, 20km od Hradce Králové.

Popis a vybavení hotelu: Hotel K-triumf se nachází v klidně přírodě za vecničkou Velichovky. Dle slov na na www.k-triumf.cz se můžete těšit na: "moderní hotelový resort, v kterém si každý najde to své", a opravdu tomu tak je! Mimo venkoví bazén, který je v ceně ubytování, můžete využít: venkovní a vnitřní tenisové kurty, fotbal pool, squashové kurty, welness, suchou saunu, bowling, lukostřelbu, střelnici a mnoho dalšího.

S sebou: boty na tanec, přiměřené oblečení do sálu (u pána doporučujeme např. košili s krátkým rukávem a dlouhé kalhoty; dáma letní šaty či sukně a tílko), na program Single Lady DancingTM je dobré jakékoliv volné oblečení, v kterém se budete dobře cítit, které Vám bude vyhovovat a obutí vhodné na parket - tedy ideálně boty na středně vysokém, úzkém podpatku s pevnou patou (ne pantofle).

     
     

„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
5. 2. 2018

Předprodej vstupenek na JARNÍ PLES v Lucerně 24.března bude zahájen 7.2.2018. Stejně tak na červnovou RIVER PARTY.

16. 11. 2017

XX.Silvestr nanečisto 30.12.2017 v EDC - vstupenky jsou našich v pokladnách! Live music, tanec, silvestrovský varietní program, půlnoční sekt v ceně, trhání kalendáře (když ještě můžeme, utrhneme...), velká legrace. Předprodej viz kontakty.

16. 11. 2017

Zápis pro mládež na sezónu 2018/9 zahájen, zajistěte si místa včas!

16. 11. 2017

Předprodej vstupenek na Vánoční ples 2017 zahájen!


Přejít na: Obsah | Menu | Patička