Přejít na: Obsah | Menu | Patička

TANEČNÍ PRO MLÁDEŽ I. ROČNÍK

Taneční kurzy a výuka tance nejsou přepych ani přežitek. Naučí vás umění toho, jak se pohybovat na parketu, ale i ve společnosti. Bez ostychu a s jistotou. Naučíte se základní kroky a figury standardních i latinskoamerických tanců, ale i základy estetiky a etikety. A především, odnesete si vzpomínky a zážitky, na které budete i po létech vzpomínat. Užijte si tento pomyslný most mezi dětstvím a dospělostí.
———

Klasické taneční kurzy pro mládež 2019/20 - zápis zahájen

Pražské středoškoláky - nejčastěji z 1. a 2. ročníků gymnázií, obchodních akademií, průmyslových škol a odborných učilišť - učíme tančit už více než 25 let. Víme jak na to, aby to nebyla nuda, ale nevšední zážitek i s humorem. Současně i víme, že pohodové zvládnutí všecho je opravdu potřeba pár večerů. I proto mají naše taneční 36 vyučovacích hodin. Vyučovat vás budou naši taneční mistři, zázemí poskytnou nejlepší pražské taneční sály. Vyučujeme světový taneční program, ale i základy etikety, která se Vám bude hodit pro celý život.

Výuka v našich hodinách je zábavná a přínosná. Taneční lekce se nejčastěji konají v pondělí, v úterý, v pátek nebo v neděli. Každá lekce má devadesát minut, během kterých se naučíte základy jednoho nebo dvou společenských tanců, procvičíte tance naučené a zopakujete si základy estetiky a etikety.

Taneční kurzy pro mládež Čeká vás Prodloužená, Gala Dinner, prosincový Vánoční ples se slavnostní polonézou a společenským programem a na závěr takzvaný věneček, závěrečný ples, na kterém budeme mimo jiné volit krále tanečního kurzu. A zúčastnit se můžete i dalších tanečních akcí, které najdete v programu akcí.

Jak se přihlásit?

Jednoduše, ale co nejdříve. O taneční kurzy pro mládež je v Praze ohromný zájem. První přihlášky registrujeme už v listopadu předchozího roku, na jaře se taneční obsazují a v červnu už na vás ve vámi vybraném kurzu nemusí zbýt místo.

Přihlášku podáte elektronicky – klikněte v řádku vybraného kurzu na políčko „Přihlásit“. Po přihlášení vám do schránky dorazí automatická odpověď a několik dní po ní i dopis s podrobnými informacemi (nejen) o platbě. Pokud dočtete tuto stránku do konce a přes to budete mít nějakou otázku, zkuste odpovědi na časté dotazy.

Rozvrh tanečních kurzů pro mládež na sezónu 2019/2020

 

Den Čas Sál Vyučuje 1.lekce Stav zápisu Pozn. Dress code Přihlásit
Po 18:15 - 19:55 Lucerna Jiří Plamínek 30.9.2019 Volno

formální

Přihlásit
Út 18:15 - 19:55 Lucerna Jiří Plamínek 1.10.2019 Volno

formální

Přihlásit
St 18:30 - 20:15 KC Novodvorská Simona Kalendová 2.10.2019 Volno

formální

Přihlásit
Čt 18:15 - 20:00 KD Ládví Ilona Kollárová 3.10.2019 Volno

formální

Přihlásit
18:15 - 19:55 Lucerna Jiří Plamínek 4.10.2019 Volno

formální

Přihlásit
Ne 18:15 - 19:55 Lucerna Lukáš Holeček 29.9.2019 Volno

formální

Přihlásit

Změna rozvrhu vyhrazena.

Potřebujete více informací?

   Cena tanečních kurzů pro mládež v sezóně 2018/9již od 2.770 KčKOMBINACE SLEV 

  velké skupiny (chlapci a dívky), třídy

již od 2.770 Kč

Spočtete si slevu

  skupina 4 a více chlapců

3.370 Kč

  v páru (dívka a chlapec)

3.570 Kč

  při zápisu do 31.12.2018

3.770 Kč

  samostatně

3.970 Kč

Cena obsahuje 36 vyučovacích hodin (18 lekcí) a zahrnuje i gardenku pro doprovod do lekcí.

Cena

Taneční kurzy pro jednotlivce nejsou za hubičku, nicméně Taneční škola Plamínek poskytuje slevy a díky svým partnerům může nabídnout pro účastníky kurzů i další benefity.

  • Základní cena tanečního kurzu pro samostatně se hlásící dívky je stejná, jako pro chlapce. Dívka přihlášená v páru od nás dostane slevu v řádech stokorun.
  • Totéž platí i pro chlapce, jež se přihlásí v páru. I oni od nás dostanou příjemnou slevu z původní ceny kurzů.

Nicméně dívky i chlapci od nás ke svému tanečnímu kurzu obdrží gardenku, tj. jednu volnou vstupenku pro doprovod na všechny standardní lekce v hodnotě 600 Kč zdarma. A k tomu také slevový poukaz na nákup společenské taneční obuvi.

Pro chlapce, kteří přijdou k zápisu osobně v úředních hodinách, máme zdarma připraveného motýlka dle výběru a společenské rukavice, jež jsou v tanečních nezbytné.

Kromě výše zmíněných slev poskytujeme slevy pro třídy a větší skupiny. Výše slevy je závislá na velikosti skupiny, poměru dívek a chlapců a i na vybraném kurzů. Máte o tuto slevu zájem? Kontaktujte Taneční školu Plamínek mailem!

Slevy tanečních kurzů pro mládež

Pro skupiny a třídy je sleva ze základní ceny 400  až 1200 Kč. Čím větší je skupina tím větší je sleva. Slevu ovlivní i poměr dívek a chlapců ve skupině. Kontaktujte nás prosím e-mailem, kolik Vás je (dívek i chlapců) a vyberte si kurz. Spočítáme Vám tu největší slevu, kterou můžete dostat.  PARTIČKA, to je VÍCE ZÁBAVY a navíc NIŽŠÍ CENA

Pro skupinu min. 4 chlapců (platí při současném zápisu) je sleva 600 Kč pro každého. V přihlášce v rubrice "Poznámka" napište všichni "skupina" + příjmení některého z kolegů.

Sleva 200 Kč za zápis do 31.12.2017. Tuto slevu je možné kombinovat s ostatními.

Sleva v páru pro společný zápis je 800 Kč pro oba, tedy 400 Kč na osobu.

Proč si vybrat právě Taneční školu Plamínek?

Ještě pořád váháte? Naše taneční škola patří ve výuce tanců už více než dvacet let ke špičce ve svém oboru. A to nejen v rámci Prahy, ale v rámci celé České republiky. Stejně jako stovky účastníků před vámi, přesvědčíme i vás o tom, že tanec je krásný a taneční prožité u nás ty nejkrásnější:

  • Tance vyučujeme ve špičkových tanečních sálech v Praze – v Národním domě na Smíchově, Paláci Lucerna, Paláci Dunaj a v Kulturním domě Ládví. Všechny sály mají parkety a velmi kvalitní zázemí.
  • Kurzy společenských tanců pro středoškoláky jsou u nás spojené s živou hudbou, která hraje moderní repertoár.
  • O vaši spokojenost i o váš pokrok se postarají zkušení mistři tance, špičkoví tanečníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Jsme taneční škola certifikovaná Svazem učitelů tance ČR.
  • V našich kurzech nebojujete o místo na parketu. Dokážeme snížit počet účastníků tak, aby měl každý svůj prostor. K dispozici jsou také taneční asistenti, kteří pomáhají mistrovi.
  • Zmeškáte-li taneční lekci, můžete si ji nahradit v rámci jiného kurzu. Nestíháte ani náhradní termín? Jednoduše přijdete dřív a taneční kroky se doučíte s vyhrazeným asistentem.
  • Jsou pro vás taneční lekce příliš vysoký výdaj? Ozvěte se nám a po domluvě vám můžeme platbu rozložit do několika splátek!
  • Není lepší reklama než ta od spokojených účastníků. Podívejte se na reference - výsledky naší ankety z předchozích let.
  • U nás také nemusíte s tancem skončit po závěrečném plese. Navázat můžete v takzvaných tanečních speciálkách. A pak pokračovat třeba až do tanečních experimentálek.

Kam dál?

Chci si koupit tematickou literaturu, CD, DVD,

Chci jiný kurz. Jsem dospělý, senior, vysokoškolák, žena sólo,

Chci individuální lekce společenského tance,

Chci se dozvědět o historii tanečních kurzů u nás a o etiketě.

Partneři: Heller Dance and Fashion - Elis Dance Sport Pro - Dance-point - EL oděvy - Šaty Go Home - Svaz učitelů tance ČR

 


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
23. 12. 2018

Posledních šest vstupenek na Silvestr nanečisto 30. prosince!

3. 9. 2018

Máme ještě volná místa pro dívky do čtvrtečního kurzu v Ládví!

18. 5. 2018

Srpnový víkend s tancem v Parkhotelu Plzeň - 85% kapacity vyprodáno!

15. 5. 2018

River party v neděli 17.června se bílží! Doprodáváme v pokladnách poslední vstupenky!


Přejít na: Obsah | Menu | Patička