Přejít na: Obsah | Menu | Patička

TANEČNÍ PRO MLÁDEŽ I. ROČNÍK

Taneční kurzy a výuka tance nejsou přepych ani přežitek. Naučí vás umění toho, jak se pohybovat na parketu, ale i ve společnosti. Bez ostychu a s jistotou. Naučíte se základní kroky a figury standardních i latinskoamerických tanců, ale i základy estetiky a etikety. A především, odnesete si vzpomínky a zážitky, na které budete i po létech vzpomínat. Užijte si tento pomyslný most mezi dětstvím a dospělostí.
———

Pozastavené taneční kurzy pro mládež 2020/21

Taneční kurzy  pro mládež se rozjedou ihned, jak to hygienická opatření dovolí. 

Kurzy byly zahájeny podle plánu, lekce jsou dočasně přerušeny a budou pokračovat hned, jak to bude možné. Rozvrh lekcí upravíme tak, abychom všechno stihli a dokončili v původním plánovaném rozsahu. O pokračování po přerušení Vás budeme informovat mailem nejpozději 10. srpna 2021.

Klasické taneční kurzy pro mládež 2021/22

Zápis začal 15. listopadu 2020 a stále pokračuje.

Pražské středoškoláky - nejčastěji z 1. a 2. ročníků gymnázií, obchodních akademií, průmyslových škol a odborných učilišť - učíme tančit už více než 25 let. Víme jak na to aby to nebyla nuda, ale nevšední zážitek i s humorem. Současně i víme, že na pohodové zvládnutí všeho je opravdu potřeba pár večerů. I proto mají naše taneční 36 vyučovacích hodin. Vyučovat vás budou naši taneční mistři, zázemí poskytnou nejlepší pražské taneční sály. Vyučujeme světový taneční program, ale i základy etikety, která se Vám bude hodit po celý život.

Výuka v našich hodinách je plná zábavy, legrace, ale je i přínosná. Taneční lekce se nejčastěji konají v pondělí, v úterý, v pátek nebo v neděli. Každá lekce má devadesát minut, během kterých se naučíte základy jednoho nebo dvou společenských tanců, procvičíte tance naučené a zopakujete si základy estetiky a etikety.

Taneční kurzy pro mládež Čeká vás prodloužená, Gala Dinner, prosincový Vánoční ples se slavnostní polonézou a společenským programem a na závěr takzvaný věneček, závěrečný ples, na kterém budeme mimo jiné volit krále tanečního kurzu. A zúčastnit se můžete i dalších tanečních akcí, které najdete v programu akcí.

Jak se přihlásit?

Jednoduše, ale co nejdříve. O taneční kurzy pro mládež je v Praze ohromný zájem. První přihlášky registrujeme už v listopadu předchozího roku, na jaře se taneční obsazují a v červnu už na vás ve vámi vybraném kurzu nemusí zbýt místo.

Přihlášku podáte elektronicky – klikněte v řádku vybraného kurzu na políčko „Přihlásit“. Po přihlášení vám do schránky dorazí automatická odpověď a několik dní po ní i dopis s podrobnými informacemi (nejen) o platbě. Pokud dočtete tuto stránku do konce a přesto budete mít nějakou otázku, zkuste odpovědi na časté dotazy.

Rozvrh volných tanečních kurzů pro mládež na sezónu 2021/2022 (ostatní kurzy jsou již obsazeny)

Den Čas Sál Vyučuje 1.lekce Stav zápisu Pozn. Dress code Přihlásit
Po 18:15 - 19:55 Lucerna Jiří Plamínek 6.9.2021 Pro dívky již obsazeno

formální

Přihlásit
Čt 18:15 - 20:00 KD Ládví Ilona Kollárová 2.9.2021 Pro dívky a páry volno

formální

Přihlásit
20:15 - 21:40 Lucerna Jiří Plamínek 10.9.2021 Pro chlapce a páry volno

formální

Přihlásit
Ne 20:00 - 21:40 Lucerna Lukáš Holeček 12.9.2021 Jen pro chlapce volno

formální

Přihlásit

Ostatní kurzy jsou již obsazeny zcela. Změna rozvrhu vyhrazena.

Potřebujete více informací?

Cena

 Cena tanečních kurzů pro mládež
v sezóně 2021/2 - cena od 2770 Kč
 cena E cena L KOMBINACE SLEV 

  velké skupiny (chlapci a dívky), třídy

 2770 Kč

 3470 Kč

 Spočtěte si slevu

  skupina 4 a více chlapců

 3370 Kč

 3970 Kč 

  v páru (dívka a chlapec)

 3570 Kč

 4370 Kč 

  při zápisu do 31.12.2020

 3770 Kč

 4570 Kč 

  samostatně = základní cena

 3970 Kč

 4770 Kč 

Cena obsahuje 36 vyučovacích hodin (18 lekcí) a zahrnuje i gardenku pro doprovod do lekcí. Cena "E" platí pro sály EDC, KD Ládví a KC Novodvorská; cena "L" platí pro Lucernu.
Zálohu zaplatíte nyní, doplatek až před zahájením kurzu. Zálohu Vám stanovíme ve výši max. 2000 Kč tak, doplatek vychází 2-3 tis. Kč. To je proto, ať nemusíte vydávat celou částku nyní.

Taneční kurzy pro jednotlivce nejsou za hubičku, nicméně Taneční škola Plamínek poskytuje slevy a díky svým partnerům může nabídnout pro účastníky kurzů i další benefity.

  • Základní cena tanečního kurzu pro samostatně se hlásící dívky je stejná, jako pro chlapce. Dívka přihlášená v páru od nás dostane slevu v řádech stokorun.
  • Totéž platí i pro chlapce, jež se přihlásí v páru. I oni od nás dostanou příjemnou slevu z původní ceny kurzů.

Nicméně dívky i chlapci od nás ke svému tanečnímu kurzu obdrží gardenku, tj. jednu volnou vstupenku pro doprovod na všechny standardní lekce v hodnotě 600 Kč zdarma. A k tomu také slevový poukaz na nákup společenské taneční obuvi.

Pro chlapce, kteří přijdou k zápisu osobně v úředních hodinách, máme zdarma připraveného motýlka dle výběru a společenské rukavice, jež jsou v tanečních nezbytné.

Kromě výše zmíněných slev poskytujeme slevy pro třídy a větší skupiny. Výše slevy je závislá na velikosti skupiny, poměru dívek a chlapců a i na vybraném kurzů. Máte o tuto slevu zájem? Kontaktujte Taneční školu Plamínek mailem!

Slevy tanečních kurzů pro mládež

Pro skupiny a třídy je sleva ze základní ceny 400  až 1200 Kč. Čím větší je skupina tím větší je sleva. Slevu ovlivní i poměr dívek a chlapců ve skupině. Kontaktujte nás prosím e-mailem, kolik Vás je (dívek i chlapců) a vyberte si kurz. Spočítáme Vám tu největší slevu, kterou můžete dostat.  PARTIČKA, to je VÍCE ZÁBAVY a navíc NIŽŠÍ CENA !

Pro skupinu min. 4 chlapců (platí při současném zápisu) je sleva 600 či 800 Kč pro každého (z ceny "E" či "L"). V přihlášce v rubrice "Poznámka" napište všichni slovo "skupina" + příjmení některého z kolegů.

Sleva 200 Kč za zápis do 31.prosince předchozího roku než začíná kurz (ranný zápis). Tuto slevu je možné kombinovat s ostatními.

Sleva v páru pro společný zápis je 800 Kč pro oba, tedy 400 Kč na osobu. To platí do té doby, než je případně u kurzu uvedeno, že je možné se přihlásit jen v páru (kdy je to nutnost).

Proč si vybrat právě Taneční školu Plamínek?

Ještě pořád váháte? Naše taneční škola patří ve výuce tanců už více než dvacet let ke špičce ve svém oboru. A to nejen v rámci Prahy, ale v rámci celé České republiky. Stejně jako stovky účastníků před vámi, přesvědčíme i vás o tom, že tanec je krásný a taneční prožité u nás ty nejkrásnější:

  • Tance vyučujeme ve špičkových tanečních sálech v Praze – v Národním domě na Smíchově, Paláci Lucerna, Paláci Dunaj a v Kulturním domě Ládví. Všechny sály mají parkety a velmi kvalitní zázemí.
  • Kurzy společenských tanců pro středoškoláky jsou u nás spojené s živou hudbou, která hraje moderní repertoár.
  • O vaši spokojenost i o váš pokrok se postarají zkušení mistři tance, špičkoví tanečníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Jsme taneční škola certifikovaná Svazem učitelů tance ČR.
  • V našich kurzech nebojujete o místo na parketu. Dokážeme snížit počet účastníků tak, aby měl každý svůj prostor. K dispozici jsou také taneční asistenti, kteří pomáhají mistrovi.
  • Zmeškáte-li taneční lekci, můžete si ji nahradit v rámci jiného kurzu. Nestíháte ani náhradní termín? Jednoduše přijdete dřív a taneční kroky se doučíte s vyhrazeným asistentem.
  • Jsou pro vás taneční lekce příliš vysoký výdaj? Ozvěte se nám a po domluvě vám můžeme platbu rozložit do několika splátek!
  • Není lepší reklama než ta od spokojených účastníků. Podívejte se na reference - výsledky naší ankety z předchozích let.
  • U nás také nemusíte s tancem skončit po závěrečném plese. Navázat můžete v takzvaných tanečních speciálkách. A pak pokračovat třeba až do tanečních experimentálek.

Kam dál?

Chci si koupit tematickou literaturu, CD, DVD,

Chci jiný kurz. Jsem dospělý, senior, vysokoškolák, žena sólo,

Chci individuální lekce společenského tance,

Chci se dozvědět o historii tanečních kurzů u nás a o etiketě.

Partneři: Heller Dance and Fashion - Elis Dance Sport Pro - Dance-point - EL oděvy - Šaty Go Home - Svaz učitelů tance ČR

 


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
27. 8. 2021

Současné hygienické podmínky pro taneční kurzy platné od 1. září 2021.

10. 6. 2021

Včera a dnes jsme odeslali informační maily všem klientům z přerušených kurzů podzim 2020. V  případě, že vám zpráva nedošla, podívejte se prosím např. do složky spamu.

30. 5. 2021

Spouštíme  zápis na letní víkend s tancem v Plzni 20.-21.8.2021. Bude s garancí vrácení ceny, pokud by proti konání zasáhla hygienická opatření.

16. 5. 2021

Aktuálně stále ještě platí úřední zákaz. Situaci vyhodnocujeme a vzhledem k nejistým vyhlídkám předpokládáme spíše, že taneční kurzy budou zahájeny až začátkem září. Ještě Vás budeme informovat. Zvažovali jsme i výuku v létě, ale podle všeho by to nebylo ze strany klientů příliš radostně akceptováno. Přihlášení pro podzim 2020 nebudou vyplňovat na podzim 21 novou přihlášku. Přejeme vám všem, zůstaňte zdraví a těšíme se, až vám Taneční škola Plamínek bude znovu poskytovat své služby.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička