Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Akce

Pro naše žáky v tanečních kurzech pro mládež i pro dospělé, stejně tak i pro další zájemce, pořádáme mnohé plesy, prodloužené a jiné akce. Zde si můžete objednat vstupenky, pokud nejste našimi žáky - pro naše stávající klienty jsou k dispozici pokladny přímo v kurzech, proto jsou zde objednávky s příplatkem 20 Kč/ks za rezervaci. V každém případě se na Vás budeme těšit!
———

Podzimní prodloužená (pro dospělé)

01. 11. 2020 19:00 neděle, Radiopalác - Velký sál, Vinohradská 40

Podzimní prodlouženáPodzimní prodloužená tanečních kurzů pro dospělé. Co jste se naučili v lekcích, zde důkladně natrénujete. Protože: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti" :-) Hrát Vám bude Michal Hrdý Band - a móoocc dobře! Vstupenky se prodávají ve Vašich lekcích. Doprodej případně na místě v den akce 45 min.před začátkem.

Objednání vstupenky:  plánky sálů

První prodloužená

24. 10. 2021 19:00 neděle, Lucerna Velký sál, Štěpánská 61

První prodloužená letošních tanečních kurzů. Skvělá taneční hudba, velký parket. Zatančíte si spolu se svými oblíbenými partnery a partnerkami, ale také s rodiči, prarodiči a s dalšími Vašemi hosty! Hraje Allegro M.Hrdého. Večerní společenské oblečení nutností. Vstupenky lze zakoupit pouze v kurzech při pravidelných lekcích (pro dospělé s místenkou, pro pro mládež k tanci)

Objednání vstupenky:  plánky sálů

Vánoční reprezentační ples

18. 12. 2021 19:00 sobota, Lucerna Velký sál, Štěpánská 61

Již XXX. Tradiční vánoční reprezentační ples pro všechny naše žáky a jejich hosty. Hraje Big Band Vladislava Brože pod řízením Dr.Otakara Martinovského; čekají Vás mnohá taneční vystoupení, zatančíte si, pobavíte se... Slavnostní nástup letošních žáků kurzů pro mládež v 19h na Polonézu z Hořicka Josefa Flégla. Večerní společenské oblečení - black tie. Rozmístění lóží a stolů v sále viz plánky sálů (v sále se nekouří).

Prodej začátkem listopadu.
Podzimní reprezentační ples Podzimní reprezentační ples

Objednání vstupenky:  plánky sálů

River Party 2021

19. 06. 2022 19:01 neděle, Loď Czechie

Na salonní  lodi Czechie (kotví cca u Nemocnici Na Františku). Živá hudba, tanec, výlet lodí s krytými i slunečními palubami, možná i mažoretky na náplavce.:-) Slunce objednáno... Jedeme proti proudu či po proudu Vltavy, až kam stav hladiny a čas dovolí...Bohatě zásobený lodní bar, teplá kuchyně, grilování. River party je pro mládež i dospělé. Společenské odpolední oblečení nebo (nejlépe) námořnický úbor! Nalodit se můžete od 17:30h, přijezd v cca 22h.

lod Czechie

Předprodej je zahájen. 

Objednání vstupenky:  plánky sálů

„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
27. 8. 2021

Současné hygienické podmínky pro taneční kurzy platné od 1. září 2021.

10. 6. 2021

Včera a dnes jsme odeslali informační maily všem klientům z přerušených kurzů podzim 2020. V  případě, že vám zpráva nedošla, podívejte se prosím např. do složky spamu.

30. 5. 2021

Spouštíme  zápis na letní víkend s tancem v Plzni 20.-21.8.2021. Bude s garancí vrácení ceny, pokud by proti konání zasáhla hygienická opatření.

16. 5. 2021

Aktuálně stále ještě platí úřední zákaz. Situaci vyhodnocujeme a vzhledem k nejistým vyhlídkám předpokládáme spíše, že taneční kurzy budou zahájeny až začátkem září. Ještě Vás budeme informovat. Zvažovali jsme i výuku v létě, ale podle všeho by to nebylo ze strany klientů příliš radostně akceptováno. Přihlášení pro podzim 2020 nebudou vyplňovat na podzim 21 novou přihlášku. Přejeme vám všem, zůstaňte zdraví a těšíme se, až vám Taneční škola Plamínek bude znovu poskytovat své služby.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička