Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Akce

Pro naše žáky v tanečních kurzech pro mládež i pro dospělé, stejně tak i pro další zájemce, pořádáme mnohé plesy, prodloužené a jiné akce. Zde si můžete objednat vstupenky, pokud nejste našimi žáky - pro naše stávající klienty jsou k dispozici pokladny přímo v kurzech, proto jsou zde objednávky s příplatkem 20 Kč/ks za rezervaci. V každém případě se na Vás budeme těšit!
———

30. Jarní ples

23. 03. 2020 19:00 pondělí, Lucerna Velký sál, Štěpánská 61

Závěrečný ples pro všechny naše žáky a jejich hosty na zakončení sezóny. Hraje Big Band Vladislava Brože, tančit Vám budou mistrovské taneční páry a bohatý program uvedou naši taneční mistři.

Vzhledem k opatření vlády přesouváme ples na podzim. Konkrétní datum oznámíme na našich webových stránkách, jakmile nám je provozovatelé středisek definitivně potvrdí. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Akci zrušena, sepsali jsme pro vás informaci o vracení vstupenek.

Objednání vstupenky:  plánky sálů

Březnový ples

24. 03. 2020 19:00 úterý, Radiopalác, Velký sál, Vinohradská 40


Březnový ples pro dospělácké taneční kurzy (pokročilí a výš) a pro jejich hosty. V programu uvidíte taneční vystoupení, které budou uvádět naši taneční mistři, hrát Vám bude Allegro Michala Hrdého. Večerní společenské oblečení - black tie. 

Březnový ples TŠ Plamínek   

Radiopalác

Vzhledem k opatření vlády přesouváme ples na podzim. Konkrétní datum oznámíme na našich webových stránkách, jakmile nám je provozovatelé středisek definitivně potvrdí. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Akci rzrušena, sepsali jsme pro vás informaci o vracení vstupenek.

Objednání vstupenky:  plánky sálů

River Party 2020

14. 06. 2020 19:01 neděle, Loď Czechie

Omlouváme se, ale River party 2020 je v důsledku epidemie zrušena. Zakoupené vstupenky můžete použít jako voucher na kterékoliv naše kurzy nebo na kteroukoliv akci až do 30.6.2021.Případně nás prosím kontaktujte na tel.č. 602 617 217.

Na salonní  lodi Czechie (kotví cca u Nemocnici Na Františku). Živá hudba, tanec, výlet lodí s krytými i slunečními palubami, možná i mažoretky na náplavce.:-) Slunce objednáno... Jedeme proti proudu či po proudu Vltavy, až kam stav hladiny a čas dovolí...Bohatě zásobený lodní bar, teplá kuchyně, grilování. River party je pro mládež i dospělé. Společenské odpolední oblečení nebo (nejlépe) námořnický úbor! Nalodit se můžete od 17:30h, přijezd v cca 22h.

lod Czechie

Předprodej je zahájen. 

Objednání vstupenky:  plánky sálů

Podzimní prodloužená (pro dospělé)

01. 11. 2020 19:00 neděle, Radiopalác - Velký sál, Vinohradská 40

Podzimní prodlouženáPodzimní prodloužená tanečních kurzů pro dospělé. Co jste se naučili v lekcích, zde důkladně natrénujete. Protože: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti" :-) Hrát Vám bude Michal Hrdý Band - a móoocc dobře! Vstupenky se prodávají ve Vašich lekcích. Doprodej případně na místě v den akce 45 min.před začátkem.

Objednání vstupenky:  plánky sálů

První prodloužená

02. 11. 2020 19:00 pondělí, Lucerna Velký sál, Štěpánská 61

První prodloužená letošních tanečních kurzů. Skvělá taneční hudba, velký parket. Zatančíte si spolu se svými oblíbenými partnery a partnerkami, ale také s rodiči, prarodiči a s dalšími Vašemi hosty! Hraje Allegro M.Hrdého. Večerní společenské oblečení nutností. Vstupenky lze zakoupit pouze v kurzech při pravidelných lekcích (pro dospělé s místenkou, pro pro mládež k tanci)

Objednání vstupenky:  plánky sálů

Vánoční reprezentační ples

19. 12. 2020 19:00 sobota, Lucerna Velký sál, Štěpánská 61

Již XXX. Tradiční vánoční reprezentační ples pro všechny naše žáky a jejich hosty. Hraje Big Band Vladislava Brože pod řízením Dr.Otakara Martinovského; čekají Vás mnohá taneční vystoupení, zatančíte si, pobavíte se... Slavnostní nástup letošních žáků kurzů pro mládež v 19h na Polonézu z Hořicka Josefa Flégla. Večerní společenské oblečení - black tie. Rozmístění lóží a stolů v sále viz plánky sálů (v sále se nekouří).

Rezervace bude možné provádět od 9.listopadu.
Podzimní reprezentační ples Podzimní reprezentační ples

Objednání vstupenky:  plánky sálů

„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
10. 6. 2021

Včera a dnes jsme odeslali informační maily všem klientům z přerušených kurzů podzim 2020. V  případě, že vám zpráva nedošla, podívejte se prosím např. do složky spamu.

30. 5. 2021

Spouštíme  zápis na letní víkend s tancem v Plzni 20.-21.8.2021. Bude s garancí vrácení ceny, pokud by proti konání zasáhla hygienická opatření.

16. 5. 2021

Aktuálně stále ještě platí úřední zákaz. Situaci vyhodnocujeme a vzhledem k nejistým vyhlídkám předpokládáme spíše, že taneční kurzy budou zahájeny až začátkem září. Ještě Vás budeme informovat. Zvažovali jsme i výuku v létě, ale podle všeho by to nebylo ze strany klientů příliš radostně akceptováno. Přihlášení pro podzim 2020 nebudou vyplňovat na podzim 21 novou přihlášku. Přejeme vám všem, zůstaňte zdraví a těšíme se, až vám Taneční škola Plamínek bude znovu poskytovat své služby.

11. 10. 2020

Informace k odloženým plesům z března tr.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička