Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Tančírna

Tančírna - taneční večery jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro vlastní radost zatančit společenské tance. Tančírna Taneční školy Plamínek je otevřena nyní každý pátek od 18h po celý rok, tedy i v létě. Po dobu rekonstrukce našich sálů na Národní třídě jsme v Galerii Lucerna. Tea Dances - Ballroom Dancing for all - every week, all year.
———

TANČÍRNA / TEA DANCES - TANEČNÍ ČAJE

Sály v EuroDanceCenter jsou prozatím uzavřeny  pro stavební rekonstrukci nejméně do 1.poloviny r. 2022. Zveme Vás tedy prozatím jinam. / The ballrooms in EuroDanceCenter now is closed for reconstruction of the building to HY 2022. So we invite you elsewhere for now.

 STOP! Od 5.10.2020 uzavřeno pro usnesení vlády o přijetí krizových opatření. From 5th OCT 2020 closed for a government resolution on a crisis situation.

Tanec v Lucerně

- pátky 18-23h - Galerie Lucerna Praha 1, Štěpánská 61 + Vodičkova 36 (vchod z pasáže po schodišti proti pokladně kina)

  fridays  6pm-11pm - Galerie Lucerna Praha 1, Štěpánská 61 + Vodičkova 36 (entrance from the passage by the stairs opposite the cinema box office)

 

SPOLEČENSKÝ TANEC / BALLROOM DANCING

od r. 1992 - Taneční večery - Tančírna

Každý týden, po celý rok včetně léta, včetně státních svátků. Žádné děti, žádné techno! Všichni jsou vítáni! Prima hudba k tanci!

Every week, all year inclusive summertime! No kids, no techno! Everybody is welcome! Beautiful music for Dancing!

Waltz, slowfoxtrot, tango, quickstep, viennese waltz, samba, cha-cha-cha, rumba, jive, paso doble, polka, blues, mazurka etc., etc.

Oblečení neformální / Informal dress.

Vstupenky na místě / Tickets on the door 120Kč / včetně 30 Kč voucheru na občerstvení / incl. voucher 30Kč for refreshment.

Naše vážené klienty pouze prosíme o respektování těchto pravidel:

Jde o společenskou akci, nicméně oblečení necháváme na Vašem rozhodnutí. Vstupujte ale na parket ve vhodné taneční nebo společenské obuvi. Svrchní oděvy, zavazadla a venkovní obuv si prosím uschovejte v šatně.

Nápoje zakoupené v baru, který je vždy při akci otevřen, si můžete vzít s sebou do sálu ke stolům. Nápoje a jiné občerstvení donesené odjinud ponechte prosím v zavazadlech v šatně.

FLOORCRAFT: Tančete pro radost svojí, ale i ostatních, žádáme především pokročilé páry, aby se pohybovaly ohleduplně k začínajícím tanečníkům.

Mnoho úspěchů na parketu a dobrou zábavu Vám přeje

Vaše

Taneční škola Plamínek


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
10. 6. 2021

Včera a dnes jsme odeslali informační maily všem klientům z přerušených kurzů podzim 2020. V  případě, že vám zpráva nedošla, podívejte se prosím např. do složky spamu.

30. 5. 2021

Spouštíme  zápis na letní víkend s tancem v Plzni 20.-21.8.2021. Bude s garancí vrácení ceny, pokud by proti konání zasáhla hygienická opatření.

16. 5. 2021

Aktuálně stále ještě platí úřední zákaz. Situaci vyhodnocujeme a vzhledem k nejistým vyhlídkám předpokládáme spíše, že taneční kurzy budou zahájeny až začátkem září. Ještě Vás budeme informovat. Zvažovali jsme i výuku v létě, ale podle všeho by to nebylo ze strany klientů příliš radostně akceptováno. Přihlášení pro podzim 2020 nebudou vyplňovat na podzim 21 novou přihlášku. Přejeme vám všem, zůstaňte zdraví a těšíme se, až vám Taneční škola Plamínek bude znovu poskytovat své služby.

11. 10. 2020

Informace k odloženým plesům z března tr.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička